Wandelen met een wandelcoach
do 03 sep
|Parkeerplaats kleineduiker
Het mantelzorgadviespunt organiseert voor ingeschreven mantelzorgers op 3, 10 en 17 September in de ochtend een wandeling in de Zuidpolder. Onderbegeleiding van wandelcoach Anton Schering lopen we 4,5 tot met 5 km door het mooie natuurgebied van de Zuidpolder. Meerdere dagen aanmelden is mogelijk.
Registratie sluit: 19 aug 2026, 15:00


Tijd en locatie
03 sep 2026, 10:30 – 13:00
Parkeerplaats kleineduiker, Barendrecht, Nederland
Over het evenement
Het mantelzorgadviespunt organiseert voor mantelzorgers in de ochtenden van 3, 10 en 17 September een gratis wandeling in de Zuidpolder. Onderbegeleiding van wandelcoach Anton Schering lopen we 4,5 tot met 5 km en is rolstoel toegankelijk door het mooie natuurgebied van de Zuidpolder.
Anton gebruikt het wandelen in de natuur om persoonlijke vraagstukken aan te pakken waarbij de beweging en omgeving gebruikt worden om inzichten te vergroten, stress te verminderen en letterlijk en figuurlijk in beweging te komen
Aan het einde van de wandeling verzorgen wij een kop koffie of thee om weer even op adem te komen.
Datum: 3, en/of 10 en/of 17 September
Tijdstip: 10:30
Registratie sluit: 19 aug 2026, 15:00
.png)