HET TEAM

Mantelzorg Adviespunt

DSC_6870.JPG

Sandra van Deuzen
Mantelzorgadviseur
s.vandeuzen@kijkopwelzijn.nl
0180 691 801

Ontwerp zonder titel (19).png

Janette Koppert
Mantelzorgadviseur
j.koppert@kijkopwelzijn.nl
0180 691 801

Foto Marja.jpeg

Marja Sterk
Mantelzorgadviseur
m.sterk@kijkopwelzijn.nl
0180 691 801

Vraagwijzer

Team foto's (1).png

Joëlle Geerts
Consulent Vraagwijzer
j.geerts@kijkopwelzijn.nl
06 41 54 79 48

DSC_6204.JPG

Yvonne van den Oever
Consulent Vraagwijzer
y.vandenoever@kijkopwelzijn.nl
06 19 06 84 35

Wijk- en Vrijwilligerswerk

DSC_0140.JPG

Miranda Groen
Sociaal Makelaar
m.groen@kijkopwelzijn.nl
06 17 4 347 83

DSC_0117.JPG

Ciska de Paauw
Sociaal Makelaar
c.paauw@kijkopwelzijn.nl
0180 691 802

DSC_6272.JPG

Esther Naaijen
Sociaal Makelaar
e.naaijen@kijkopwelzijn.nl
0180 691 802

#36.png
#2.png

Ouderenwerk

DSC_6295.JPG

Ingrid Heijkoop
Ouderenadviseur
i.heijkoop@kijkopwelzijn.nl
06 24 70 48 66

DSC_6491_edited_edited.jpg

Lenny Janssen
Ouderenadviseur
l.janssen@kijkopwelzijn.nl
06 22 05 25 27

DSC_6547_edited.jpg

Carla van der Lee
 Pantrymedewerker 
pantry@kijkopwelzijn.nl
0180 691 800

DSC_6556_edited.jpg

Monique Verhoeven
Pantrymedewerker
pantry@kijkopwelzijn.nl
0180 691 800

DSC_6532_edited.jpg

Yvonne Mies
Beweegdocent
y.mies@kijkopwelzijn.nl
0180 691 800

Buurtsportcoach & Jeugd- en Jongerenwerk

DSC_6291.JPG

Kayleigh Bolink
Jeugd- en Jongerenwerker en Jongerencoach & Communicatiemedewerker
k.bolink@kijkopwelzijn.nl
06 57 06 07 62

12.png

Nine Roman
Buurtsportcoach en Jeugd- en Jongerenwerker
n.roman@kijkopwelzijn.nl
06 13737482

DSC_6182.JPG

Jeffrey van Veen
 Jeugd- en Jongerenwerker en beheerder BLOK0180
j.vanveen@kijkopwelzijn.nl
06 19 60 88 71

DSC_6844.JPG

Cindy Smith
Jeugd- en Jongerenwerker en Jongerencoach
c.smith@kijkopwelzijn.nl
06 33 18 08 64

DSC_6819.JPG

Wouter van der Pas
Buurtsportcoach en coördinator Lokaal Sportakkoord
w.pas@kijkopwelzijn.nl
06 22 03 68 36

4.png
#7.png

Willem van Dijen
Jeugd- en Jongerenwerker & Jongerencoach
w.vandijen@kijkopwelzijn.nl
06 19 66 58 58

Projectleider

Communicatie

Receptie

DSC_6227.JPG
Team foto's.png
5.png

Marlies Burger
Projectleider
m.burger@kijkopwelzijn.nl
06 17 12 32 09

Nelleke Weijdt
 Communicatiemedewerker
n.weijdt@kijkopwelzijn.nl
0180 691 800

Staf 

Sandra van de Waal
 Baliemedewerker
balie@kijkopwelzijn.nl
0180 691 800

DSC_6275.JPG
DSC_6257.JPG
DSC_6247.JPG

Leroy Benschop
Teammanager
l.benschop@kijkopwelzijn.nl

Tonia Ruybroek
Directeur-Bestuurder
t.ruybroek@kijkopwelzijn.nl

Steven Schaap
Coördinator Jeugd- en Jongerenwerk en Buurtsportcoach
s.schaap@kijkopwelzijn.nl
06 81 38 52 64

Administratie 
- Annet Cogels
- Lindy Rhodes

administratie@kijkopwelzijn.nl
0180 691 807

Raad van Toezicht
KijkopWelzijn kent een Raad van Toezicht. Via de onderstaande knop kunt u het koersdocument downloaden, waarin de taken en rollen staan omschreven. De Raad van Toezicht bestaat uit vijf leden, te weten: 
- Lita Berkhout (voorzitter)
- Stephanie ter Borg
- Nicoline van der Hagen
- Marian Halk - Meijer
- Wim van der Hoek
Wilt u contact met de Raad van Toezicht? Klik op onderstaande knop.

#9.png