top of page

HET TEAM

Mantelzorg Adviespunt

Team foto's.jpg

Janette Koppert
Mantelzorgadviseur
j.koppert@kijkopwelzijn.nl
0180 691 801

Team foto's (3).png

Marja Sterk
Mantelzorgadviseur
m.sterk@kijkopwelzijn.nl
0180 691 801

Karin - KijkopWelzijn.jpg

Vraagwijzer

Team foto's (1).png

Joëlle Ahmed
Consulent Vraagwijzer
j.ahmed@kijkopwelzijn.nl
06 41 54 79 48

#36.png
#2.png

Wijk- en Vrijwilligerswerk

DSC_0140.JPG

Miranda Groen
Sociaal Makelaar
m.groen@kijkopwelzijn.nl
0180 691 802

DSC_0117.JPG

Ciska de Paauw
Sociaal Makelaar
c.paauw@kijkopwelzijn.nl
0180 691 802

DSC_6272.JPG

Esther Naaijen
Sociaal Makelaar
e.naaijen@kijkopwelzijn.nl
0180 691 802

Team foto's (2).png

Rita de Ridder
Sociaal Makelaar
r.deridder@kijkopwelzijn.nl
06 49067481

Ouderenwerk

DSC_6295.JPG

Ingrid Heijkoop
Ouderenadviseur
i.heijkoop@kijkopwelzijn.nl
06 24 70 48 66

DSC_6491_edited_edited.jpg

Lenny Janssen
Ouderenadviseur
l.janssen@kijkopwelzijn.nl
06 22 05 25 27

DSC_6556_edited.jpg

Monique Verhoeven
Pantrymedewerker
pantry@kijkopwelzijn.nl
0180 691 800

DSC_6532_edited.jpg

Yvonne Mies
Beweegdocent
y.mies@kijkopwelzijn.nl
0180 691 800

Buurtsportcoach & Jeugd- en Jongerenwerk

DSC_6291.JPG

Kayleigh Bolink
Jeugd- en Jongerenwerker en Jongerencoach
k.bolink@kijkopwelzijn.nl
06 57 06 07 62

12.png

Nine Roman
Buurtsportcoach en Jeugd- en Jongerenwerker
n.roman@kijkopwelzijn.nl
06 13737482

DSC_6844.JPG
DSC_6819.JPG

Cindy Smith
Jeugd- en Jongerenwerker en Jongerencoach
c.smith@kijkopwelzijn.nl
06 33 18 08 64

Wouter van der Pas
Buurtsportcoach en coördinator Lokaal Sportakkoord
w.pas@kijkopwelzijn.nl
06 22 03 68 36

4.png

Willem van Dijen
Jeugd- en Jongerenwerker & Jongerencoach
w.vandijen@kijkopwelzijn.nl
06 19 66 58 58

Team foto's (4).png

Martijn van der Wel
Buurtsportcoach
m.vanderwel@kijkopwelzijn.nl
06 17 44 30 16

Team foto's (1).jpg

Michaël Kruidenier
Ambulant Jongerenwerker
m.kruidenier@kijkopwelzijn.nl
06 51 89 29 80

#9.png

Staf en overig

DSC_6227.JPG

Marlies Burger
Projectleider
m.burger@kijkopwelzijn.nl
06 17 12 32 09

5.png

Sandra van de Waal
 Baliemedewerker
balie@kijkopwelzijn.nl
0180 691 800

Team foto's (5).png

Patrick de Bruin
Beheerder BLOK0180
blok0180@kijkopwelzijn.nl
06 82 22 61 82

DSC_6275.JPG

Leroy Benschop
Teammanager
l.benschop@kijkopwelzijn.nl

DSC_6257.JPG

Tonia Ruybroek
Directeur-Bestuurder
t.ruybroek@kijkopwelzijn.nl

DSC_6247.JPG

Steven Schaap
Coördinator Jeugd- en Jongerenwerk en Buurtsportcoach
s.schaap@kijkopwelzijn.nl
06 81 38 52 64

Team foto's.png

Heleen Schrijvershof
Communicatie-
medewerker
h.schrijvershof@kijkopwelzijn.nl
 

#7.png

Administratie 
- Annet Cogels
- Lindy Rhodes

administratie@kijkopwelzijn.nl
0180 691 807

Raad van Toezicht
KijkopWelzijn kent een Raad van Toezicht. Via de onderstaande knop kunt u het koersdocument downloaden, waarin de taken en rollen staan omschreven. De Raad van Toezicht bestaat uit zes leden, te weten: 
- Lita Berkhout (voorzitter)
- Stephanie ter Borg
- Nicoline van der Hagen
- Marian Halk - Meijer
- Wim van der Hoek
- Jeroen Oosthoek
Wilt u contact met de Raad van Toezicht? Klik op onderstaande knop.

bottom of page