HET TEAM

13.png

Yousra Aissaoui
Buurtsportcoach
y.aissaoui@kijkopwelzijn.nl
06 19 66 58 58

DSC_6275.JPG

Leroy Benschop

Teammanager

l.benschop@kijkopwelzijn.nl

DSC_6291.JPG

Kayleigh Bolink

Jeugd- en Jongerenwerker en Communicatie

k.bolink@kijkopwelzijn.nl

06 57 06 07 62

DSC_6227.JPG

Marlies Burger

Projectleider

m.burger@kijkopwelzijn.nl

06 17 12 32 09

DSC_6870.JPG

Sandra van Deuzen

Mantelzorgadviseur

s.vandeuzen@kijkopwelzijn.nl

0180 691 801

Team foto's (1).png

Joëlle Geerts

Consulent Vraagwijzer

j.geerts@kijkopwelzijn.nl

06 41 54 79 48

DSC_0140.JPG

Miranda Groen

Sociaal Makelaar

m.groen@kijkopwelzijn.nl

06 17 4 347 83

DSC_6295.JPG

Ingrid Heijkoop

Ouderenadviseur

i.heijkoop@kijkopwelzijn.nl

06 24 70 48 66

DSC_6491_edited_edited.jpg

Lenny Janssen

Ouderenadviseur

l.janssen@kijkopwelzijn.nl

06 22 05 25 27

Ontwerp zonder titel (19).png

Janette Koppert
Mantelzorgadviseur
j.koppert@kijkopwelzijn.nl
0180 691 801

DSC_6547_edited.jpg

Carla van der Lee
 Pantrymedewerker 
pantry@kijkopwelzijn.nl
0180 691 800

DSC_6532_edited.jpg

Yvonne Mies

Beweegdocent

y.mies@kijkopwelzijn.nl

0180 691 800

DSC_6272.JPG

Esther Naaijen

Sociaal Makelaar

e.naaijen@kijkopwelzijn.nl

0180 691 802

DSC_6204.JPG

Yvonne van den Oever

Consulent Vraagwijzer

y.vandenoever@kijkopwelzijn.nl

06 19 06 84 35

DSC_6819.JPG

Wouter van der Pas

Buurtsportcoach en Coördinator BLOK0180

w.pas@kijkopwelzijn.nl

06 22 03 68 36

DSC_0117.JPG

Ciska de Paauw

Sociaal Makelaar

c.paauw@kijkopwelzijn.nl

0180 691 802

DSC_6844.JPG

Cindy Smith
Jeugd- en Jongerenwerker en Jongerencoach
c.smith@kijkopwelzijn.nl
06 33 18 08 64

12.png

Nine Roman
Buurtsportcoach en Jeugd- en Jongerenwerker
n.roman@kijkopwelzijn.nl
06 13737482

Foto Marja.jpeg

Marja Sterk

Mantelzorgadviseur

m.sterk@kijkopwelzijn.nl

0180 691 801

DSC_6257.JPG

Tonia Ruybroek
Directeur-Bestuurder
t.ruybroek@kijkopwelzijn.nl

DSC_6182.JPG

Jeffrey van Veen

Buurtsportcoach en Jeugd- en Jongerenwerker

j.vanveen@kijkopwelzijn.nl

06 19 60 88 71

DSC_6247.JPG

Steven Schaap

Coördinator Jeugd- en Jongerenwerk en Buurtsportcoach

s.schaap@kijkopwelzijn.nl

06 81 38 52 64

DSC_6556_edited.jpg

Monique Verhoeven

Pantrymedewerker

pantry@kijkopwelzijn.nl

0180 691 800

DSC_6175.JPG

Kim Schrijvers
Jeugd- en Jongerenwerker en Jongerencoach
k.schrijvers@kijkopwelzijn.nl
06 17 44 30 16

Team foto's.png

Nelleke Weijdt
 Communicatiemedewerker
n.weijdt@kijkopwelzijn.nl
0180 691 800

Administratie 
- Annet Cogels
- Lindy Rhodes

administratie@kijkopwelzijn.nl
0180-691807

Raad van Toezicht
KijkopWelzijn kent een Raad van Toezicht. Via de onderstaande knop kunt u het koersdocument downloaden, waarin de taken en rollen staan omgeschreven. De Raad van Toezicht bestaat uit vijf leden, wetende: 
- Marian Halk - Meijer
- Wim van der Hoek
- Stephanie ter Borg
- Nicoline van der Hagen

Wilt u contact met de Raad van Toezicht? Klik op onderstaande knop.