HET TEAM

DSC_6275.JPG

Leroy Benschop

Teammanager

l.benschop@kijkopwelzijn.nl

DSC_6291.JPG

Kayleigh Bolink

Jeugd- en Jongerenwerker en Communicatie

k.bolink@kijkopwelzijn.nl

06 57 06 07 62

DSC_6227.JPG

Marlies Burger

Projectleider

m.burger@kijkopwelzijn.nl

06 17 12 32 09

DSC_6870.JPG

Sandra van Deuzen

Mantelzorgadviseur

s.vandeuzen@kijkopwelzijn.nl

0180 691 801

DSC_0143.JPG

Joëlle Geerts

Consulent Vraagwijzer

j.geerts@kijkopwelzijn.nl

06 41 54 79 48

DSC_0140.JPG

Miranda Groen

Sociaal Makelaar

m.groen@kijkopwelzijn.nl

06 17 4 347 83

DSC_6295.JPG

Ingrid Heijkoop

Ouderenadviseur

i.heijkoop@kijkopwelzijn.nl

06 24 70 48 66

DSC_6491_edited_edited.jpg

Lenny Janssen

Ouderenadviseur

l.janssen@kijkopwelzijn.nl

06 22 05 25 27

DSC_6238.JPG

Kelly de Jonge

 P&O Adviseur

k.dejonge@kijkopwelzijn.nl

0180 691 805

coming-soon.jpg

Janette Koppert
Mantelzorgadviseur
j.koppert@kijkopwelzijn.nl
0180 691 801

Ontwerp zonder titel (6).png

Khalid el Khalifi 
 Ambulant Jongerenwerker
k.elkhalifi@kijkopwelzijn.nl
06 51892980

DSC_6547_edited.jpg

Carla van der Lee
 Pantrymedewerker 
pantry@kijkopwelzijn.nl
0180 691 800

DSC_6532_edited.jpg

Yvonne Mies

Beweegdocent

y.mies@kijkopwelzijn.nl

0180 691 800

DSC_6272.JPG

Esther Naaijen

Sociaal Makelaar

e.naaijen@kijkopwelzijn.nl

0180 691 802

DSC_6204.JPG

Yvonne van den Oever

Consulent Vraagwijzer

y.vandenoever@kijkopwelzijn.nl

06 19 06 84 35

DSC_6819.JPG

Wouter van der Pas

Buurtsportcoach en Coördinator BLOK0180

w.pas@kijkopwelzijn.nl

06 22 03 68 36

DSC_0117.JPG
DSC_6257.JPG
DSC_6247.JPG
DSC_6175.JPG

Ciska de Paauw

Sociaal Makelaar

c.paauw@kijkopwelzijn.nl

0180 691 802

Tonia Ruybroek

Directeur-Bestuurder

t.ruybroek@kijkopwelzijn.nl

Steven Schaap

Coördinator Jeugd- en Jongerenwerk en Buurtsportcoach

s.schaap@kijkopwelzijn.nl

06 81 38 52 64

Kim Schrijvers

Jeugd- en Jongerenwerker en Jongerencoach

k.schrijvers@kijkopwelzijn.nl

06 17 44 30 16

DSC_6229.JPG

Sandra Smeets

Receptioniste

balie@kijkopwelzijn.nl

0180 691 800

DSC_6844.JPG

Cindy Smith

Buurtsportcoach

c.smith@kijkopwelzijn.nl

06 33 18 08 64

Foto Marja.jpeg

Marja Sterk

Mantelzorgadviseur

m.sterk@kijkopwelzijn.nl

0180 691 801

DSC_6182.JPG

Jeffrey van Veen

Buurtsportcoach en Jeugd- en Jongerenwerker

j.vanveen@kijkopwelzijn.nl

06 19 60 88 71

DSC_6556_edited.jpg

Monique Verhoeven

Pantrymedewerker

pantry@kijkopwelzijn.nl

0180 691 800

Administratie 
- Annet Cogels
- Lindy Rhodes

administratie@kijkopwelzijn.nl
0180-691807

Raad van Toezicht
KijkopWelzijn kent een Raad van Toezicht. De Raad van Toezicht vergadert vier tot zes keer per jaar, waarin stukken zoals het jaarverslag en de begroting worden vastgesteld. De Raad van Toezicht bestaat uit zes leden, wetende: 
- Marian Halk - Meijer
- Wim van der Hoek
- Peter van Vugt
- Stephanie ter Borg
- Nicoline van der Hagen