HET TEAM

Leroy Benschop

Teammanager

l.benschop@kijkopwelzijn.nl

Kayleigh Bolink

Jeugd- en Jongerenwerker en Communicatie

k.bolink@kijkopwelzijn.nl

06 57 06 07 62

Nanouk de Bruin

Jeugd- en Jongerenwerker en Jongerencoach

n.bruin@kijkopwelzijn.nl

06 19 66 58 58

Marlies Burger

Projectleider

m.burger@kijkopwelzijn.nl

06 17 12 32 09

Sandra van Deuzen

Mantelzorgadviseur

s.vandeuzen@kijkopwelzijn.nl

0180 691 801

Joëlle Geerts

Consulent Vraagwijzer

j.geerts@kijkopwelzijn.nl

06 41 54 79 48

Miranda Groen

Sociaal Makelaar

m.groen@kijkopwelzijn.nl

06 17 4 347 83

Ingrid Heijkoop

Ouderenadviseur

i.heijkoop@kijkopwelzijn.nl

06 24 70 48 66

Lenny Janssen

Ouderenadviseur

l.janssen@kijkopwelzijn.nl

06 22 05 25 27

Kelly de Jonge

 P&O Adviseur

k.dejonge@kijkopwelzijn.nl

0180 691 805

Khalid el Khalifi 
 Ambulant Jongerenwerker
k.elkhalifi@kijkopwelzijn.nl
06 51892980

Carla van der Lee
 Pantrymedewerker 
pantry@kijkopwelzijn.nl
0180 691 800

Yvonne Mies

Beweegdocent

y.mies@kijkopwelzijn.nl

0180 691 800

Esther Naaijen

Sociaal Makelaar

e.naaijen@kijkopwelzijn.nl

0180 691 802

Yvonne van den Oever

Consulent Vraagwijzer

y.vandenoever@kijkopwelzijn.nl

06 19 06 84 35

Wouter van der Pas

Buurtsportcoach en Coördinator BLOK0180

w.pas@kijkopwelzijn.nl

06 22 03 68 36

Ciska de Paauw

Sociaal Makelaar

c.paauw@kijkopwelzijn.nl

0180 691 802

Tonia Ruybroek

Directeur-Bestuurder

t.ruybroek@kijkopwelzijn.nl

Steven Schaap

Coördinator Jeugd- en Jongerenwerk en Buurtsportcoach

s.schaap@kijkopwelzijn.nl

06 81 38 52 64

Kim Schrijvers

Jeugd- en Jongerenwerker en Jongerencoach

k.schrijvers@kijkopwelzijn.nl

06 17 44 30 16

Sandra Smeets

Receptioniste

balie@kijkopwelzijn.nl

0180 691 800

Cindy Smith

Buurtsportcoach

c.smith@kijkopwelzijn.nl

06 33 18 08 64

Marja Sterk

Mantelzorgadviseur

m.sterk@kijkopwelzijn.nl

0180 691 801

Jeffrey van Veen

Buurtsportcoach en Jeugd- en Jongerenwerker

j.vanveen@kijkopwelzijn.nl

06 19 60 88 71

Monique Verhoeven

Pantrymedewerker

pantry@kijkopwelzijn.nl

0180 691 800

Administratie 
- Annet Cogels
- Lindy Rhodes

administratie@kijkopwelzijn.nl
0180-691807

Raad van Toezicht
KijkopWelzijn kent een Raad van Toezicht. De Raad van Toezicht vergadert vier tot zes keer per jaar, waarin stukken zoals het jaarverslag en de begroting worden vastgesteld. De Raad van Toezicht bestaat uit zes leden, wetende: 
- Marian Halk - Meijer
- Wim van der Hoek
- Joop Jacobs
- Peter van Vugt
- Stephanie ter Borg
- Nicoline van der Hagen